Alois Kohout (Lecoque)
Na pobřeží
Id: 242708
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
zobrazeno: 3251x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 900 Kč