Alois Kohout (Lecoque)
Neapol
Id: 295701
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu,po
zobrazeno: 4183x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 63