Alois Kohout (Lecoque)
Ulička ve Francii
Id: 305503
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2748x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč