Alois Kohout (Lecoque)
Z Provence
Id: 299803
olej/plátno, rozměr 37 x 43 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3919x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 500 Kč