Alois Mikulka
Jáša utek se Zuzou...
Id: 513202
olej/papír fixovaný na dřevě, celkový rozměr 30,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti odborně restaurováno (vznik 1972)
zobrazeno: 1046x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
58 555 Kč