Čas na serveru 13:10:06

Alois Mikulka
Kudy k Flekům?

Id: 538602

Kudy k Flekům?

  •  / Kudy k Flekům? / Alois Mikulka

kombinovaná technika, akvarel/barevné pastelky/papír, rozměr ve výřezu 27 x 36 cm, značeno v horní části, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 843x

Vyvolávací cena:

4 700

2024,12-1,03,20,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu