Alois Moravec
Březnice
Id: 69625
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2245x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč