Alois Moravec
Odpočinek
Id: 509102
olej/plátno, rozměr 23 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek z Umělecké besedy
zobrazeno: 331x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč