Alois Moravec
Pivoňky
Id: 1202
olej/plátno, rozměr plátna 73 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 3214x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 500 Kč