Alois Moravec
Průhled alejí
Id: 190407
olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1868x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč