Alois Moravec
Švanda Dudák na šibenici
Id: 213406
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 1988x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč