Alois Moravec
Z okolí Březnice
Id: 69601
olej/plátno, rozměr 68 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2518x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč