Alois Moravec
Zimní radovánky
Id: 120003
olej/plátno, rozměr 69 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno, oboustranný obraz, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4800x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 100 Kč