Alois Pitrmann
Loučení
Id: 145424
olej/sololit, rozměr 83 x 63 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1472x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč