Alois Schneiderka
Bedla stepilá
Id: 71702
olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2840x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 100 Kč