Alois Schneiderka
Daleký pohled
Id: 113002
pastel/papír, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2137x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 100 Kč