Alois Schneiderka
Májové oslavy
Id: 327107
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 104 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3100x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 50