Alois Schneiderka
V krčmě
Id: 1238
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6465x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč