Alois Tužinský (Tužina)
Sliač
Id: 224301
olej/lepenka, rozměr 35 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1624x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 303 Kč