Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad
Id: 79201
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozená malba i rám
zobrazeno: 2313x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
15.5.2017, 19:45:00
15.5.2017 | 19:36 | 1 200 Kč |