Alois Vladislav Vraný
Pražský hrad
Id: 85
olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 35 x 38 cm, signováno PD, původní stav, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 3298x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
27.11.2012, 20:30:00
27.11.2012 | 19:38 | 3 000 Kč |