Alois Wachsman
Zátiší
Id: 655
pastel/karton, rozměr 84 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4616x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
41 000 Kč