Alois Wierer
Čarodějnice
Id: 722
olej/plátno, rozměr plátna 92 x 145 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně obrazu studie, původní stav
zobrazeno: 5069x
Vyvolávací cena:
26 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 55