Alois Wierer
Dostaveníčko
Id: 231116
olej/papír/lepenka, rozměr 47,5 x 38 cm, značeno vlevo dole, stav viz foto, nerámováno
zobrazeno: 1990x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč