Alois Wierer
Zasněžená vila
Id: 160205
olej/plátno, rozměr 44 x 51 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, poškozený rám
zobrazeno: 1532x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč