Alois Wolf
Krajina u Lokte
Id: 61504
nesignováno, olej/lepenka, rozměr 28 x 27 cm, malba drobně poškozena, na zadní straně původní popis určení, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2674x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč