Amalie Mánesová
Zarostlý břeh
Id: 10801
olej/plátno, rozměr 42 x 18 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 3469x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
41 000 Kč