Andor Horváth
V hostinci
Id: 206009
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě, po
zobrazeno: 1636x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 100 Kč