André Lessage
Paříž
Id: 187511
olej/překližka, rozměr 81 x 116 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně galerijní štítky viz foto
zobrazeno: 1541x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč