André Renoux
Rue Cardinal Paris
Id: 251005
olej/plátno, rozměr 41 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 3950x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 509 Kč
Příhozy: 61