Andrej Barčík
Zátiší s flašou
Id: 395403
kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky
zobrazeno: 2639x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 77