Andrej Barčík
Zátiší s flašou
Id: 478601
kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky
zobrazeno: 2857x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
60 000 Kč