Abstrakce
Id: 70403
olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno
zobrazeno: 3475x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč