Andrej Bělocvětov
Portrét
Id: 403303
tuš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 834x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 700 Kč
Příhozy: 48