Andrej Bělocvětov
Portrét
Id: 488703
olej/sololit, rozměr 45 x 24 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, ve spodní části poškozená malba
zobrazeno: 900x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
8.4.2024, 20:10:00
8.4.2024 | 20:04 | 4 800 Kč |