Andrej Bělocvětov
Svícen
Id: 488702
olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, publikováno v katalogu Ohniska znovuzrození, České umění 1956 - 1963
zobrazeno: 6662x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 001 Kč
Příhozy: 59