Andrej Dúbravský
Autoportrét
Id: 503105
akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019
zobrazeno: 27365x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 90