Andy Warhol
Alžběta
Id: 83901
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
zobrazeno: 3650x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 61