Andy Warhol
Beatles
Id: 407303
barevná serigrafie/papír, viditelný rozměr 55 x 42 cm, značeno v tisku, číslováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3024x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 69