Andy Warhol
Brooklyn Bridge
Id: 464001
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 55/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 2589x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč