Čas na serveru 16:33:03

Andy Warhol
Dollar Sign

Id: 517701

Dollar Sign

  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:

13 500