Andy Warhol
Marilyn
Id: 250825
tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, rámováno v boxu z plexiskla, oděrky na rámu i na plexi,po
zobrazeno: 2198x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč