Andy Warhol
Mercedes W
Id: 98202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 689/1000, na zadní straně razítko, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 4006x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 600 Kč