Andy Warhol
Mick Jagger
Id: 97002
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
zobrazeno: 3314x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 67