Andy Warhol
Mickey Mouse
Id: 437001
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 2681x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč