Andy Warhol
Orel
Id: 183502
litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 28/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 2655x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 444 Kč
Příhozy: 57