Andy Warhol
Pepsi - Cola
Id: 86703
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 18/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
zobrazeno: 3981x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 52