Andy Warhol
Socha Svobody
Id: 446202
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 26/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 6598x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 600 Kč