Andy Warhol
Tygr
Id: 103906
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 3436x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 100 Kč
Příhozy: 68