Andy Warhol
Žába
Id: 409502
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 2/100, zaskleno, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 1897x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč